• LAJMËRIM

   Lajmërohen të gjithë studentët e Fakultetit Filozofik, që kanë paraqitur provimin përkatës te prof. Emine Bakalli, se provimet e parapara te mbahen medatë 19 do të shtyhen si vijon:
  Më shumë

 • LAJMËRIM

   Tenderuar student,

  Lajmërohen të gjithë studentët e Departamentit të Psikologjise, që kanë paraqitur provimet tek ass. Kaltrina Kelmendi me datën 19.04.2014, provimet shtyhe...

  Më shumë
 • LAJMËRIM

  Lajmërohen të gjithë studentët e Fakultetit Filozofik, që kanë paraqitur provimin te prof. Muhamet Qerimi, nga lënda-Histori e Europes Juglindore Shek.XVI-XVIII se provimi mbahet me datë 25.04.2041...

  Më shumë
 • LAJMËRIM

   Lajmërohen të gjithë studentët, administrata dhe stafi akademik i Fakultetit Filozofik, që provimet e afatit të prillit të parashikuara për datat 19, 20 dhe 21 Prill 2014 nuk do të mbahen për...

  Më shumë
 • LAJMËRIM

   Lajmërohen të gjithë studentët e Fakultetit Filozofik, që kanë paraqitur provimin përkatës te prof. Bërxulli, se provimet do të mbahen të martën, datë 22 Prill 2014, duke filluar nga ora 15:0...

  Më shumë
 • Njoftim

   Untitled.jpg

  Më shumë
 • Njoftim

   Njoftim për të gjithë studentet të cilët janë liruar nga pagesa e semestri për vitin akademik 2013/2014, duhet ti dorëzojnë këto dokument, 1. Kopjen e Kartelës se bankës, 2. Kopjen e Letërnjo...

  Më shumë
 • Njoftim

  Orari i provimeve për studentët në nivelin Master të studimeve Departamenti i Pedagogjisë DREJTIMI: Teorik-Shkencor
  Afati: Prill 2014 :Më shumë

 • Lajmet 1 deri 8 (prej 35)
   |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5  >  >| 

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
311 2345 6
78910111213
141516 17 181920
21222324252627
2829301234
567891011