Te nderuar studentë, ju njoftojmë se provimi nga lënda Metodologji e historisë i paraparë për t'u mbajtur nesër, është vendosur që të mbahët ditën e Martë, nga ora 10:00.

Më shumë
 • KONFERENCË SHKENCORE NDËRKOMBËTARE

   Me rastin e 20 vjetorit të organizimit të protestës studentore të 1 te...

  Më shumë
 • Njoftim për paraqitjen e provimit të diplomës qershor 2017

   Njoftohen studentet e Fakultetit Filozofik , më sa vijon:

  Paraqitja e provimit të diplomës për afatin e qershorit 2017, do të behët nga data: 13.06.2017 deri më 30.06.2017, ne...

  Më shumë
 • Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i qershorit 2017, Bachelor dhe Master

  Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:

  Paraqitja e provimeve për afatin e qershorit 2017, do të behët nga data: 01.06.2017 deri më 10.06....

  Më shumë
 • Njoftim

   Fakulteti Filozofik- Biblioteka e Fakultetit Njofton të gjithë studentet qe posedojne keta nr.letërnjoftimi -indeksi të lajmërohen urgjent në Biblioteken e Fakultetit Filozofik, në të kundë...

  Më shumë
 • Kumtesë nga Konferenca Shkencore Ndërkombëtare ‘’Migrimet dhe diaspora në kontekstin e Ballkanit Perëndimor’’ e organizuar nga Fakulteti Filozofik

   Në ambientet e Fakultetit Filozofik të Universitetit të Prishtinës ‘’Hasan Prishtina’’, për nder të ditës së Evropës, më 09 Maj, është organizuar Konferenca Shkencore ...

  Më shumë
 • Profesorët e Fakultetit Filozofik ligjërojnë në Universitetin i Shkencave Aplikative, Linz, Austri

   Prof. Ass. Dr. Dashamir Bërxulli, Prodekan për Mësim & Çështje të Studentëve i Fakultetit Filozofik, Prof. Asoc. Dr. Lulzim Dragidella, Shef i Departamentit të Punës Sociale, dhe MA Ass. ...

  Më shumë
 • Lajmet 73 deri 80 (prej 161)
   |<  <  6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «janar»
  MaEnPrShDi
  31123456
  78910 111213
  14151617181920
  2122 2324252627
  28293031123
  45678910