Njoftohen studentet e Fakultetit Filozofik , më sa vijon:

 

Paraqitja e provimit të diplomës p...

Më shumë
 • Njoftim për rihapjen e afatit për paraqitjen e provimeve afati i qershorit 2019, Bachelor dhe Master

  Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, të cilët nuk i kanë paraqit provimet me kohë, Dekani ka vendos që të ju mundësohet paraqitja e provimeve, pasi rektorati ka ha...

  Më shumë
 • Njoftim për rihapjen e afatit për regjistrim të semestrit

  Njoftohen studentet se nga data 07.06.2019 - 10.06.2019 do të hapet SEMS-i për regjistrimin e semestrave për studentët të cilët kanë obligime të pa paguara nga semestrat paraprak si dhe për regjist...

  Më shumë
 • Njoftim

   Njoftohen studentet e departamentit të Psikologjisë se provimi në lëndën psikologji zhvillimore II shtyhet për datë 26 qershor ne orën 10.00, si dhe psikometria shtyhet për datë 26 qershor, ...

  Më shumë
 • Njoftim për rihapjen e afatit për paraqitjen e provimeve afati i qershorit 2019, Bachelor dhe Master

  Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, të cilët nuk i kanë paraqit provimet me kohë, Dekani ka vendos që të ju mundësohet paraqitja e provimeve, paraqitja e provim...

  Më shumë
 • Lajmet 17 deri 24 (prej 199)
   |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «nëntor»
  MaEnPrShDi
  28293031123
  4 5678910
  11 121314151617
  18192021222324
  2526272829301
  2345678