Njoftohen studentet e Fakultetit Filozofik , më sa vijon:

 

Paraqitja e provimit të diplomës p...

Më shumë
 • Njoftim për rihapjen e afatit për paraqitjen e provimeve afati i qershorit 2019, Bachelor dhe Master

  Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, të cilët nuk i kanë paraqit provimet me kohë, Dekani ka vendos që të ju mundësohet paraqitja e provimeve, pasi rektorati ka ha...

  Më shumë
 • Njoftim për rihapjen e afatit për regjistrim të semestrit

  Njoftohen studentet se nga data 07.06.2019 - 10.06.2019 do të hapet SEMS-i për regjistrimin e semestrave për studentët të cilët kanë obligime të pa paguara nga semestrat paraprak si dhe për regjist...

  Më shumë
 • Njoftim

   Njoftohen studentet e departamentit të Psikologjisë se provimi në lëndën psikologji zhvillimore II shtyhet për datë 26 qershor ne orën 10.00, si dhe psikometria shtyhet për datë 26 qershor, ...

  Më shumë
 • Njoftim për rihapjen e afatit për paraqitjen e provimeve afati i qershorit 2019, Bachelor dhe Master

  Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, të cilët nuk i kanë paraqit provimet me kohë, Dekani ka vendos që të ju mundësohet paraqitja e provimeve, paraqitja e provim...

  Më shumë
 • Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i qershorit 2019, Bachelor dhe Master

  Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:
  Paraqitja e provimeve për afatin e qershorit 2019, do të behët nga data: 22.05.2019 deri më 31.05.2019, në...

  Më shumë
 • Lajmet 41 deri 48 (prej 222)
   |<  <  2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «qershor»
  MaEnPrShDi
  252627282930 31
  1 234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345