Te nderuar studentë, ju njoftojmë se provimi nga lënda Metodologji e historisë i paraparë për t'u mbajtur nesër, është vendosur që të mbahët ditën e Martë, nga ora 10:00.

Më shumë
 • KONFERENCË SHKENCORE NDËRKOMBËTARE

   Me rastin e 20 vjetorit të organizimit të protestës studentore të 1 te...

  Më shumë
 • Njoftim për paraqitjen e provimit të diplomës qershor 2017

   Njoftohen studentet e Fakultetit Filozofik , më sa vijon:

  Paraqitja e provimit të diplomës për afatin e qershorit 2017, do të behët nga data: 13.06.2017 deri më 30.06.2017, ne...

  Më shumë
 • Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i qershorit 2017, Bachelor dhe Master

  Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:

  Paraqitja e provimeve për afatin e qershorit 2017, do të behët nga data: 01.06.2017 deri më 10.06....

  Më shumë
 • Njoftim

   Fakulteti Filozofik- Biblioteka e Fakultetit Njofton të gjithë studentet qe posedojne keta nr.letërnjoftimi -indeksi të lajmërohen urgjent në Biblioteken e Fakultetit Filozofik, në të kundë...

  Më shumë
 • Kumtesë nga Konferenca Shkencore Ndërkombëtare ‘’Migrimet dhe diaspora në kontekstin e Ballkanit Perëndimor’’ e organizuar nga Fakulteti Filozofik

   Në ambientet e Fakultetit Filozofik të Universitetit të Prishtinës ‘’Hasan Prishtina’’, për nder të ditës së Evropës, më 09 Maj, është organizuar Konferenca Shkencore ...

  Më shumë
 • Lajmet 57 deri 64 (prej 146)
   |<  <  4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  2425262728 29 30
  1 23 4567
  891011 121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930311234