Listat e kandidaturave në Fakultetin Filozofik për zgjedhjet e përgjithshme ne UP

  Në bazë të Rregullores nr. 771 datë 06.03.2020, për rregullat dhe procedurat për zgjedhjet e përgjithshme të personelit akademik dhe jo akademik në nivel të përfaqësimit në UNIVERSITETIN E PRISHTINËS “HASAN PRISHTINA.

  E shpallim publikisht listën e anëtarëve për Këshill të Fakultetit Filozofik dhe për Senat të Universitetit nga radha e Profesorëve, Asistentëve dhe personelit jo akademik.  Listat e kandidaturave në Filozofik, shkarko listat.  Ju njoftojmë që pas publikimit të listave finale të kandidaturave nga radhët e personelit akademik dhe jo akademik si dhe verifikimit të kandidaturave, afati i ankesave përkitazi me ketë çështje është i paraparë me datë 17 dhe 18 Qershor 2020.  Ankesat i parashtrohen KQZ UP-së


  Nga komisioni zgjedhor i Fakultetit Filozofik

   

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789