NJOFTIM

    Lidhur me Dhënien dhe Shqyrtimin e Ankesave të Kandidat Studentëve për Provimin Pranues – Afati II

    Njoftohen të gjithë kandidat studentët e interesuar për të bërë ankesë, që këtë mund ta bëjnë të martën, datë 19.09.2017, dhe të mërkurën, datë 20.09.2017, nga ora 08:00 – 16:00 në Fakultetin Filozofik, # 10.

    Shqyrtimi i ankesave nga komisionet përkatëse do të bëhet të enjten, datë 21.09.2017, duke filluar nga ora 10:00 në Fakultetin Filozofik.

    Dekanati i Fakultetit Filozofik

     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
28293031123
4 56 78910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678