NJOFTIM

    Lidhur me Dhënien dhe Shqyrtimin e Ankesave të Kandidat Studentëve për Provimin Pranues – Afati II

    Njoftohen të gjithë kandidat studentët e interesuar për të bërë ankesë, që këtë mund ta bëjnë të martën, datë 19.09.2017, dhe të mërkurën, datë 20.09.2017, nga ora 08:00 – 16:00 në Fakultetin Filozofik, # 10.

    Shqyrtimi i ankesave nga komisionet përkatëse do të bëhet të enjten, datë 21.09.2017, duke filluar nga ora 10:00 në Fakultetin Filozofik.

    Dekanati i Fakultetit Filozofik

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829303112
34 56789
1011 12 13141516
17 18 19 20212223
24252627282930
1234567