NJOFTIM

     Lidhur me Dhënien dhe Shqyrtimin e Ankesave të Kandidat Studentëve për Provimin Pranues

    Njoftohen të gjithë kandidat studentët e interesuar për të bërë ankesë, që këtë mund ta bëjnë me datë 07.11.2018, dhe me datë 08.11.2018, nga ora 08:00 – 15:30 në Fakultetin Filozofik, # 10.


    Dekanati i Fakultetit Filozofi

     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678