NJOFTIM - Mundësi studimi në Hungari

    Ambasada e Hungarisë në Kosovë, njofton të gjithë të interesuarit se është hapur mundësia për të aplikuar për programin ‘’Stipendium Hungaricum 2018-2019’’. Studimet do të jenë në anglisht në disa nga universitetit e këtij shteti të Bashkimit Evropian.
    Për të gjitha teknikat dhe udhëzimet për mënyrën e aplikimit, iu lutem vizitoni linkun e mëposhtëm.
    http://www.stipendiumhungaricum.hu
     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25262728293031
123 4 567
891011121314
15 16 17 18 192021
22232425262728
2930311234