NJOFTIM - Mundësi studimi në Hungari

    Ambasada e Hungarisë në Kosovë, njofton të gjithë të interesuarit se është hapur mundësia për të aplikuar për programin ‘’Stipendium Hungaricum 2018-2019’’. Studimet do të jenë në anglisht në disa nga universitetit e këtij shteti të Bashkimit Evropian.
    Për të gjitha teknikat dhe udhëzimet për mënyrën e aplikimit, iu lutem vizitoni linkun e mëposhtëm.
    http://www.stipendiumhungaricum.hu
     

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678