Njoftim

  Lidhur me Dhënien dhe Shqyrtimin e Ankesave të Kandidat Studentëve për Provimin Pranues

   

  Njoftohen të gjithë kandidat studentët e interesuar për të bërë ankesë, që këtë mund ta bëjnë të enjten, datë 20.07.2017, dhe të premten, datë 21.07.2017, nga ora 08:00 – 16:00 në Fakultetin Filozofik, # 10.

   

  Shqyrtimi i ankesave nga komisionet përkatëse do të bëhet të hënën, datë 24.07.2017, duke filluar nga ora 11:00 në Fakultetin Filozofik.

   

  Dekanati i Fakultetit FilozofikArkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25 262728 29301
2345678
9101112131415
1617 18 19202122
23242526272829
303112345