Njoftim

    Lidhur me Dhënien dhe Shqyrtimin e Ankesave të Kandidat Studentëve për Provimin Pranues

    Njoftohen të gjithë kandidat studentët e interesuar për të bërë ankesë, që këtë mund ta bëjnë me datë 21.09.2018, dhe me datë 24.09.2018, nga ora 08:00 – 16:00 në Fakultetin Filozofik, # 10.

    Shqyrtimi i ankesave nga komisionet përkatëse do të bëhet me datë 25.09.2018, duke filluar nga ora 10:00 në Fakultetin Filozofik.

    Dekanati i Fakultetit Filozofi
     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678