Njoftim

  Njoftohet të gjithë studentet e Departamentit të Historisë (BA dhe MA) se provimet të Prof. Arben Hajdari do të mbahen si në vijim:
  • Histori Antike Botërore I - 26. 04. 2019 duke filluar nga ora 13:15, salla 05.
  • Shkencat Ndihmëse të Historisë - 30. 04. 2019 duke filluar nga ora 9:00, salla 05
  • Histori Antike Botërore II - 02. 05. 2019 duke filluar nga ora 9:00, salla 02
  • Mbrojtja dhe ruajtja e trashëgimisë kulturore dhe arkivore - 02. 05. 2019 duke filluar nga ora 14:00, salla 102
  • Menaxhimi i trashëgimisë kulturore - 02.05.2019 duke filluar nga ora 10:30, salla 02.

  Prof. Ass. Dr. Arben Hajdari

   

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678