Njoftim

    Të gjithë studentët e Universitetit të Prishtinës "Hasan Prishtina" të cilët nuk kanë arritur që në afatet paraprake të vitit akademik 2019/20, të bëjnë pagesën e semestrit dimëror dhe eventualisht kryerjen e obligimeve nga vitet pararake, regjistrimi i semestrit dimëror të vitit akademik 2019/20, mund të bëhet nga data 14.01.2020-15.01.2020 ora 15.00.

    Luteni që përmes ueb-faqes së fakultetit dhe UP-së si dhe tabelave të shpalljeve të njoftohen të gjithë studentët për këtë afat shtesë-përfundimtar.

    Së shpejti do të hapet SEMS vetëm për regjistrim të SEM. Veror 2019/20.

     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789