Njoftim

    Për shkak të gjendjes së krijuar nga pandemia Covit – 19, Fakulteti Filozofik njofton studentët se provimet në afatin e parregullt të prillit, nuk do të mbahen. Fakulteti Filozofik do t’iu njoftojë me kohë për çdo ndryshim lidhur me procesin mësimor dhe për afatet e provimeve.
     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
252627282930 31
1 23 4567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345