Njoftim

    Në përputhje më udhëzimet e IKSHP-së, më qëllim të parandalimit të përhapjes së pandemisë Coivd 19 dhe si reagim nga mos respektimit të masave dhe udhëzimeve të institucioneve shëndetësore, Fakulteti Filozofik kërkon që të gjithë studentët dhe i gjithë stafi akademik dhe administrativ, gjatë gjithë kohës së qëndrimit në hapësirat e fakultetit, të bartin maska mbrojtëse.

    Të gjithë ata që nuk e respektojnë këtë rregull nuk mund të hyjnë në hapësirat e fakultetit.


     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789