Njoftim për hapjen e SEMS për regjistrimin e semestrit për vitin akademik 2018/19

    Njoftohen studentet e Fakultetit Filozofik se duke filluar nga data 05.02.2019 deri më 05.03.2019 hapet SEMS për regjistrimin e semestrit për vitin akademik 2018/19
    Në këtë afat, studentëve të cilët nuk kanë arritur që ta regjistrojnë semestrin dimëror 2018/19 në kohen e duhur, u mundësohet regjistrimi i dy semestrave (dimëror dhe veror 2018/19), si dhe pagesa e borxheve eventuale të semestrave të papaguar nga vitet akademike paraprake.

     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678