Njoftim për paisjen me ID kartela me qip - Studentët që kanë humbur vitin e dytë Bachelor dhe Master

    Studentët përsëritës të viteve të dyta Bachelor dhe Master duhet të lajmërohen tek Zyrtarja e ID kartelave më së largu deri
    të Hënën me dt. 15.10.2018 (tek Zyret e TI-së në Administratë Qendrore) për t'u pajsur me ID kartela me qip,
    sepse ID kartelat që posedojnë jan pa qip dhe nuk mund të lexohen nga Lexuesit e kartelave.
     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678