Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i Janarit 2018, Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:

    Paraqitja e provimeve për afatin e Janarit 2018, do të behët nga data:05.01.2018 deri më 15.01.2018    Provimet do të mbahen nga këto data: 16 Janar deri me 10 shkurt 2018


    Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu
     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25262728293031
123 4 567
891011121314
15 16 17 18 192021
22232425262728
2930311234