Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i Nëntorit 2018, Bachelor dhe Master

  Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:

  Paraqitja e provimeve për afatin e nëntorit 2018, do të behët nga data: 01.11.2018 deri më 9.11.2018
  Studentet kanë të drejt të paraqesin dy provime. Provimet e dhëna në ketë afat nuk munde te llogariten për kusht.
  Provimet do të mbahen gjate ditëve te vikendit të muajit nëntor ne këto data: 17,18 dhe 24,25 nëntor 2018

  Vendimi i Senatit


  Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu

   

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678