Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i Nëntori 2019, Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:

    Paraqitja e provimeve për afatin e nëntorit 2019, do të behët nga data: 25.11.2019 deri më 29.11.2019, ora 15:00
    Studentet kanë të drejt të paraqesin 2 (dy) provime.


    Provimet do të mbahen në këto data: 30 nëntor dhe 1,7, 8 dhjetor 2019, orari i provimeve do të caktohet nga profesori i lendes në koordinim me studentet

     

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
2 345678
9 101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345