Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i Prillit 2018, Bachelor dhe Master

  Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:

  Paraqitja e provimeve për afatin e prillit 2018, do të behët nga data:12.04.2018 deri më 18.04.2018
  Studentet kanë të drejt të paraqesin një provime.


  Provimet do të mbahen ne këto data: 21 dhe 28 Prill 2018


  Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu

   

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25 262728 29301
2345678
9101112131415
1617 18 19202122
23242526272829
303112345