Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i Prillit 2019, Bachelor dhe Master

  Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:

  Paraqitja e provimeve për afatin e prillit 2019, do të behët nga data:08.04.2019 deri më 16.04.2019, ora 15:00
  Studentet kanë të drejt të paraqesin 2 (dy) provime.


  Provimet do të mbahen në këto data: 19, 20 dhe 26, 27 prill 2019, orari i provimeve do të caktohet nga profesori i lendes në koordinim me studentet

  Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu


   

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678