Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i Qershorit 2020, Bachelor dhe Master

   Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:
  Afati i Qershorit do të mbahet në dy pjesë Qershori I dhe Qershori II.

  Në afatin e provimeve Qershori I studentët kanë të drejt të paraqesin vetëm 2 provime.
  Paraqitja e provimeve për afatin e Qershorit I, do të behët nga data: 01.06.2020 deri më 09.06.2020, në ora 15:00.
  Provimet për afatin e Qershorit I, do të mbahen nga data: 10.06.2020 deri me 15.06.2020.

  Në afatin e provimeve Qershori II studentët kanë të drejt të paraqesin të gjitha provimet.
  Paraqitja e provimeve për afatin e Qershorit II, do të behët nga data: 15.06.2020 deri më 19.06.2020, në ora 15:00.
  Provimet për afatin e qershorit II, do të mbahen nga data: 20.06.2020 deri me 20.07.2020.

   

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456