Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i janarit 2019, Bachelor dhe Master

   Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:

  Paraqitja e provimeve për afatin e janarit 2019, do të behët nga data: 04.01.2019 deri më 15.01.2019

  Provimet do të mbahen nga data: 21.01.2019 deri me 15.02.2019.

   

  Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu


   

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
272829303112
3456 789
10 111213 141516
17181920212223
24252627282930
1234567