Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i janarit 2019, Bachelor dhe Master

   Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:

  Paraqitja e provimeve për afatin e janarit 2019, do të behët nga data: 04.01.2019 deri më 15.01.2019

  Provimet do të mbahen nga data: 21.01.2019 deri me 15.02.2019.

   

  Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu


   

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
31123456
78910 111213
14151617181920
2122 2324252627
28293031123
45678910