Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i janarit 2020, Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:
    Paraqitja e provimeve për afatin e janarit 2020, do të behët nga data: 08.01.2020 deri më 15.01.2020, në ora 15:00

    Provimet do të mbahen nga data: 20.01.2020 deri me 10.02.2020.

     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789