Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i janarit 2021, Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:
    Paraqitja e provimeve për afatin e janarit 2021, do të behët nga data: 08.01.2021 deri më 20.01.2021, në ora 15:30

    Provimet do të mbahen nga data: 23.01.2021 deri me 28.02.2021

     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 5678910
11 121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567