Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i nëntorit 2017, Bachelor dhe Master

   Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:

  Paraqitja e provimeve për afatin e nëntorit 2017, do të behët nga data:08.11.2017 deri më 15.11.2017
  Studentet kanë të drejt të paraqesin një provime.


  Provimet do të mbahen ne këto data: 18 - 19 dhe 25 - 26 Nëntor 2017


  Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu

   

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25 262728 29301
2345678
9101112131415
1617 18 19202122
23242526272829
303112345