Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i nëntorit 2017, Bachelor dhe Master

   Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:

  Paraqitja e provimeve për afatin e nëntorit 2017, do të behët nga data:08.11.2017 deri më 15.11.2017
  Studentet kanë të drejt të paraqesin një provime.


  Provimet do të mbahen ne këto data: 18 - 19 dhe 25 - 26 Nëntor 2017


  Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu

   

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25262728293031
123 4 567
891011121314
15 16 17 18 192021
22232425262728
2930311234