Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i qershorit 2018, Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:
    Paraqitja e provimeve për afatin e qershorit 2018, do të behët nga data: 25.05.2018 deri më 01.06.2018
    Provimet do të mbahen nga data: 04.06.2018 deri me 30.06.2018.

    Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu

     

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
2425262728 29 30
1 23 4567
891011 121314
15161718192021
22232425262728
2930311234