Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i qershorit 2019, Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:
    Paraqitja e provimeve për afatin e qershorit 2019, do të behët nga data: 22.05.2019 deri më 31.05.2019, në ora 15:00

    Provimet do të mbahen nga data: 06.06.2019 deri me 30.06.2019.    Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu

     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678