Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i shtatorit 2017, Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:

    Paraqitja e provimeve për afatin e shtatorit 2017, do të behët nga data: 28.08.2017 deri më 05.09.2017    Provimet do të mbahen nga data: 11.09.2017 deri me 30.09.2017.


    Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu

     

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
30 3112345
67 89101112
13 141516171819
20 212223242526
27282930123
45678910