Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i shtatorit 2018, Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:
    Paraqitja e provimeve për afatin e shtatorit 2018, do të behët nga data: 28.08.2018 deri më 05.09.2018, ora 16:00.
    Provimet do të mbahen nga data: 10.09.2018 deri me 28.09.2018.

    Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu

     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678