Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i shtatorit 2019, Bachelor dhe Master

  Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:
  Paraqitja e provimeve për afatin e shtatorit 2019, do të behët nga data: 19.07.2019 deri më 23.08.2019.

  Afati i provimeve në nivelin Bachelor dhe në atë Master, për vitin e fundit të studimit, organizohet gjatë periudhës 26 Gusht - 16 Shtator 2019.
  Afati i provimeve në nivelin Bachelor dhe në atë Master, për vitet tjera të studimit, organizohet gjatë periudhës 26 Gusht - 24 Shtator 2019.

  Mbrojta e temave të diplomave të realizohet deri në datën 20 shtator 2019

  Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu

   

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
252627282930 31
1 23 4567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345