Njoftim për paraqitjen e provimit të diplomes afati i shtatorit 2017, Bachelor dhe Master

     Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:

    Paraqitja e provimit të diplomes për afatin e shtatorit 2017, do të behët nga data: 12.09.2017 deri më 30.09.2017

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
28293031123
45678910
11 121314 151617
18 192021222324
2526272829301
2345678