Njoftim për paraqitjen e provimit të diplomës prill 2020

   Të nderuar studentë,
  Fillimisht duam t’ju urojmë të keni shendet dhe kjo kohë e pandemisë të kalojë sa më shpejtë.

  Fakulteti Filozofik është duke vazhduar të mbajë me sukses mësimin virtual, ndërsa tash është edhe mundësia për t’i mbrojtur temat e diplomave që janë pranuar nga mentorët, konform rregullave akademike.

  Paraqitja e provimit të diplomës për afatin e prillit 2020, do të behët nga data: 11.04.2020 deri më 25.04.2020, ne ora 15:00
  Fakulteti Filozofik organizon mbrojtjen e temave të diplomës BA dhe MA, më datën 30.04.2020.
  Studentet pasi të paraqesin provimin e diplomës online, duhet të i dergojnë email referentes, ku i kërkojnë konfirmimin përms emailt nëse i ka plotësuar kushtet për mbrojtjen e temes të diplomës, referentja duhet të i dergoj email Profesorit që është mentori i temes të diplomës dhe studentit nëse janë plotësuar kushtet për mbrojtjen e temes të diplomës.

  Mbrojtja virtuale e temave të diplomës duhet të jetë sipas udhëzimit të sjellura nga rektorati i Universitit të Prishtinës (shih njoftimin dhe udhëzimin më poshtë).
  Udhëzuesit dhe formularët e nevojshëm i gjeni në linkun në vijim: https://uni-pr.edu/page.aspx?id=1,97

  Fakulteti Filozofik ju uron shendet dhe suksese!


   

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
252627282930 31
1 23 4567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345