Njoftim për regjistrim të semestrit dimëror për vitin akademik 2017/18

    Njoftohen studentet e nivelit Bachelor dhe Master se afati për regjistrimin e semestrit dimëror , për vitin akademik 2017/18 do të jetë i hapur deri me 31.10.2017.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829303112
34 56789
1011 12 13141516
17 18 19 20212223
24252627282930
1234567