Njoftim për regjistrim të semestrit veror për vitin akademik 2017/18

    Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetit Filozofikë, se nga sot datë: 19.01.2018 deri më datë: 29.01.2018, do të jetë i hapur SEMS për pagesën dhe regjistrimin e semestrit veror 2017/18, për të gjithë studentët të cilët e kanë kryer obligimin e pagesës së Semestrit dimëror 2017/18.
     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
31123456
78910 111213
14151617181920
2122 2324252627
28293031123
45678910