Njoftim për rihapjen e afatit për paraqitjen e provimeve, afati i qershorit 2018, Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:
    Për arsyeje të kërkesave të shumta të studentëve që nuk kanë mundur ti paraqesin provimet për afatin e qershorit, dekanati ka vendo te ju mundësohet paraqitja e provimeve, paraqitja e provimeve do të bëhet me datë: 08.06.2018, nga ora 13:00 deri ne ora 15:00.

     

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
2425262728 29 30
1 23 4567
891011 121314
15161718192021
22232425262728
2930311234