Njoftim për rihapjen e afatit për paraqitjen e provimeve, afati i shtatorit 2018, Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:
    Për arsyeje të kërkesave të shumta të studentëve që nuk kanë mundur ti paraqesin provimet për afatin e shtatorit, dekanati ka vendos te ju mundësohet paraqitja e provimeve, paraqitja e provimeve do të bëhet me datë: 14.09.2018, nga ora 10:00 deri ne ora 11:00.
     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678