Njoftim për rihapjen e afatit për paraqitjen e provimeve afati i janarit 2019, Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, të cilët kanë pasur pengesa në paraqitjen e provimeve ose nuk kanë arritur t'i paraqesin provimet si rezultat i grevës se paraqitja e provimeve, do të behët me datë: 04.02.2019, nga ora 8:00 deri ne ora 15:00
    Provimet do të mbahen nga data: 05.02.2019 deri me 16.02.2019.
    Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu

     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678