Njoftim për rihapjen e afatit për paraqitjen e provimeve afati i qershorit 2019, Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, të cilët nuk i kanë paraqit provimet me kohë, Dekani ka vendos që të ju mundësohet paraqitja e provimeve, paraqitja e provimeve do të behët nga data: 03.06.2019 deri me 05.06.2019, ora 12:00.

    Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu

     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678