Njoftim për rihapjen e afatit për paraqitjen e provimeve afati i qershorit 2019, Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, të cilët nuk i kanë paraqit provimet me kohë, Dekani ka vendos që të ju mundësohet paraqitja e provimeve, pasi rektorati ka hap afatin për regjistrim të semestrit, paraqitja e provimeve do të behët nga data: 11.06.2019 deri me 14.06.2019, ora 15:00.

     

    Linku për kyçje në SEMS: Klikoni këtu


     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
252627282930 31
1 234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345