Njoftim për rihapjen e afatit për paraqitjen e provimeve afati i qershorit II 2020, Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, të cilët nuk i kanë paraqit provimet me kohë, Dekanati ka vendos që të ju mundësohet paraqitja e provimeve, pasi rektorati ka hap afatin për regjistrim të semestrit, paraqitja e provimeve do të behët me datë: 24.06.2020,nga ora 9:00 deri ne 15:00.
     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789