Njoftim për rihapjen e afatit për paraqitjen e provimeve afati i shtatorit 2020, Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, të cilët kanë bërë kërkes për rihapje të afatit për paraqitjen e provimeve, për arsyje se nuk i kanë paraqit provimet me kohë, Dekanati ka vendos që të ju mundësohet paraqitja e provimeve, studentet duhet të paraqesin provimet në këtë afat, nuk do të ketë afat tjetër shtest, paraqitja e provimeve do të behët me datë: 04.09.2020,nga ora 9:00 deri ne 15:00.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
3112 3456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011