Njoftim për rihapjen e afatit për regjistrim të semestrit

    Njoftohen studentet se nga data 04.04.2019 - 10.04.2019 do të hapet SEMS-i për regjistrimin e semestrave për studentët të cilët kanë obligime të pa paguara nga semestrat paraprak si dhe për regjistrimin e semestrave për vitin akademik 2018/19.


    Ky afat do të jetë i fundit për këtë vit akademik pavarësisht arsyetimeve, nuk do të ketë afat tjetër.

     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678