Njoftim për rihapjen e afatit për regjistrim të semestrit

    Njoftohen studentet se nga data 07.06.2019 - 10.06.2019 do të hapet SEMS-i për regjistrimin e semestrave për studentët të cilët kanë obligime të pa paguara nga semestrat paraprak si dhe për regjistrimin e semestrave për vitin akademik 2018/19.
     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
252627282930 31
1 234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345