Njoftim për rihapjen e afatit për regjistrim të semestrit

     Njoftohen studentet se nga data 07.11.2018 - 09.11.2018 do të hapet SEMS-i për regjistrimin e semestrave për studentët të cilët kanë obligime të pa paguara nga semestrat paraprak si dhe për regjistrimin e semestrit dimëror 2018/19.

    Përjashtim do të ketë vetëm për studentët të cilët janë pranuar në vitin e parë të studimeve themelore Bachelor, për vitin akademik 2018/19, të cilët nuk kanë mundësi të bëjnë regjistrim pasi SMIAL është mbyllur me datë 25.10.2018.


     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678