Njoftim për rihapjen e afatit për regjistrimin të semestrit dimërore 2018/2019

    Njoftohen student se pas kërkesave për vazhdim të afatit për regjistrim të semestrit dimëror, të parashtruara nga Parlamenti i studentëve, si rezultat i vonesave të publikimit të rezultateve të notave nga disa profesor nëpër fakultete të ndryshme, me pëlqimin e Rektorit, ju njoftoj se afati i regjistrimit të semestrit dimëror për vitin akademik 2018/19, përveç për studentët e sapo pranuar në Bachelor, do të shtyhet deri me datë 12.10.2018 ( E Premte).    Studentët e pranuar në vitin e parë Bachelor në vitin akademik 2018/19, afatin përfundimtar të regjistrimit e kanë pasur deri më datë 05.10.2018 dhe nuk do te kemi mundësi të shtyrjes së afatit për shkak të kufizimit të afatit për dorëzim të shënimeve në MASHT në sistemin SMIAL deri më datë 05.10.2018.

     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678