Njoftim për zgjatjen e afatit për regjistrimin e semestrit 2017/2018

    Njoftohen studentet e Fakultetit Filozofik se bazuar në kërkesën e Parlamentit të studentëve dhe disa Këshillave studentore të njësive akademike, sot në kolegjiumin e dekanëve u vendos:

    1. Lejohet zgjatja e afatit për regjistrimin e semestrit veror 2017/18 deri më datë 05.02.2018 dhe njëkohësisht sipas kërkesave u lejua edhe regjistrimi i semestrit dimëror për ata studentë të cilët nuk e kanë kryer këtë obligim në afatet paraprake.

    2. Studentët të cilët do të bëjnë mbrojtjen e temës së baçelorit apo masterit gjatë këtij viti akademik janë të obliguar që të bëjnë pagesën e semestrave në të kundërtën nuk do të kenë mundësi tjetër.


     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25 262728 29301
2345678
9101112131415
1617 18 19202122
23242526272829
303112345