Njoftim për zgjatjen e afatit për regjistrimin e semestrit 2017/2018

     Njoftohen studentet e Fakultetit Filozofik se në mbledhjen e Kolegjiumit të Dekanëve u vendos:

    Lejohet zgjatja e afatit për regjistrimin e semestrit veror 2017/18 deri më datë 15.02.2018 dhe njëkohësisht sipas kërkesave u lejua edhe regjistrimi i semestrit dimëror për ata studentë të cilët nuk e kanë kryer këtë obligim në afatet paraprake.


     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829303112
34 56789
1011 12 13141516
17 18 19 20212223
24252627282930
1234567