Rezultatet e votimit për anëtarë të Këshillit dhe Senatit të UP-së nga radha e personelit akademik dhe jo akademik

  Numri i votave për Këshill nga radhët e profesorëve (Kliko këtu)
  Numri i votave për anëtar të Këshillit nga radhët e asistentëve (Kliko këtu)
  Numri i votave për anëtar të Këshillit nga radhët e stafit joakademik (Kliko këtu)
  Numri i votave për anëtarët e Senatit nga radha e personelit akademik (Kliko këtu)
  Numri i votave për anëtarët e Senatit nga radha e personelit Jo - akademik (Kliko këtu)

   

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456